Hrvatska zaklada za znanost

OIB: 88776522763

Ured Zagreb

Ilica 24
10 000 Zagreb
Tel: 01 2356 600

Ured Opatija

Nazorova 2
51 410 Opatija
Tel: 051 228 690

Upravitelj Zaklade

izv. prof. dr. sc. Irena Martinović Klarić, vršiteljica dužnosti
E-pošta: imklaric@hrzz.hr

Odjel za financije i računovodstvo

Valentina Vitenberg
Voditeljica Odjela
E-pošta: valentinav@hrzz.hr

Odjel za kadrovske i opće poslove

Barbara Tenčić
Voditeljica Odjela
E-pošta: barbara@hrzz.hr

Odjel za pravne poslove

Lana Zubović
Specijalist za pravne poslove
E-pošta: lana@hrzz.hr

Odjel za ugovaranje projekata

Alen Plančić
Specijalist za ugovaranje projekata
E-pošta: alen@hrzz.hr

Odjel za pripremu natječaja i prihvatljivosti projektnih prijedloga

Sandra Milovanović Soldatić
Voditeljica Odjela
E-pošta: sandra@hrzz.hr

Odjel za vrednovanje projektnih prijedloga

dr. sc. Marko Klobučar
Voditelj Odjela
E-pošta: marko@hrzz.hr

Odjel za praćenje provedbe projekta

dr. sc. Dejana Carić
Voditeljica Odjela
E-pošta: dejana@hrzz.hr

Odjel za praćenje učinka projekata

dr. sc. Lovorka Barać Lauc
Voditeljica Odjela
E-pošta: lblauc@hrzz.hr

Odjel za međunarodnu suradnju

Jasminka Boljević
Voditeljica Odjela
E-pošta: jasminka@hrzz.hr 

Molimo voditelje financiranih projekata da upite upućuju isključivo putem e-pošte na adrese:

Natječaji Istraživački i Uspostavni istraživački projekti:
biomedicina@hrzz.hr
biotehnicke.znanosti@hrzz.hr
drustvene.znanosti@hrzz.hr
humanisticke.znanosti@hrzz.hr
prirodne.znanosti@hrzz.hr
tehnicke.znanosti@hrzz.hr

Natječaj „Partnerstvo u istraživanjima”
partner@hrzz.hr

Natječaj „Potpora istraživačima za prijavu na programe Europskog istraživačkog vijeća”
ercpotpora@hrzz.hr

Natječaj „Program suradnje s hrvatskim znanstvenicima u dijaspori ‚Znanstvena suradnja’”
znanstvena.suradnja@hrzz.hr

 Natječaj „Projekt razvoja karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti” (DOK-01-2018)
doktorandi_ESF@hrzz.hr

Natječaj „Projekt razvoja karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti”
doktorandi@hrzz.hr

Adresa za dostavu dokumentacije za isplatu plaće mladih istraživača zaposlenih na HRZZ projektima

place.projekti@hrzz.hr
(za mlade istraživače zaposlene u okviru IP, UIP i PAR natječaja)

doktorandi_place@hrzz.hr
(za mlade istraživače zaposlene u okviru DOK natječaja)

Webmaster
dr. sc. Dario Lečić

savjetnik za praćenje učinka projekata
web@hrzz.hr

Pošaljite upit

Naši stručni suradnici odgovorit će na sva vaša pitanja





    Ova je stranica zaštićena sa reCAPTCHA i primjenjuju se Googleova Pravila o privatnosti i Uvjeti pružanja usluge.

    Prijavite se na

    Newsletter

    Prijavite se kako bi bili u toku s našim najnovijim vijestima.